Dystrybucja oprogramowania jest niezbędna w wielu sektorach gospodarczych. Dzięki niej przedsiębiorstwa mogą poprawnie pracować. Okazuje się, że w naszym kraju można liczyć na usługi Computer Controls. Jest to przedsiębiorstwo, które zaczęło działalność w 2013 roku. Jest to część szwajcarskiego holdingu, które obejmuje zasięgiem działania nie tylko Polskę, ale również wiele innych krajów z Europy Środkowej oraz Wschodniej. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tej firmy, bowiem można zakupić sprawdzone oprogramowanie w atrakcyjnej cenie.

Dystrybutor elektroniki – dlaczego warto stawiać na Computer Controls?

Warto zaznaczyć, że Computer Controls AG zostało założone w Szwajcarii w 1971 roku. Okazuje się, że w obecnej formie działa od 1991 r. Obecnie jest wiodącym dystrybutorem komponentów, a ponadto aparatury pomiarowej. Co ciekawe, łącznie na Starym Kontynencie funkcjonuje dziesięć oddziałów, a także biur tego przedsiębiorstwa. Zasięg działania tej firmy obejmuje 21 krajów. Dlatego jest to jeden z potentatów w kwestii dystrybucji oprogramowania w Europie. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Można zakupić oprogramowanie, które jest skuteczne i sprawdzone. Wszystko dostępne jest w atrakcyjnej cenie.

Dystrybucja oprogramowania

Trzeba wiedzieć o tym, że Computer Controls w naszym kraju koncentruje się przede wszystkim na dystrybucji oprogramowania przeznaczonego dla elektroników. Ponadto trzeba dodać do tego dystrybucję komponentów elektronicznych oraz wyświetlaczy. Wykorzystywane są one na szkoleniach. Należy też wiedzieć o systemach embedded, a także aparaturze pomiarowej oraz testowej. Co istotne, Computer Controls w swym portfolio zawiera ofertę przodujących producentów z branży elektronicznej z całego świata. Warto tutaj wymienić przede wszystkim firmę Atium, a także Silicon Laboratories. Jeśli mowa natomiast o bazie klientów, jest ona złożona ze sprawdzonych przedsiębiorstw z obszaru mechatroniki, medycyny, a ponadto telekomunikacji. Ponadto mowa tutaj o szerokim zakresie firm elektronicznych czy instytucji edukacyjnych. Co interesujące, Computer Controls jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy Altium. Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą tej popularnej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here