Telefony na kartę mają wiele zalet, dlatego są bardzo popularne. W ten sposób mamy pełną kontrolę nad swoimi wydatkami. Ma to znaczenie nie tylko dla osób dorosłych, ale również dla dzieci. To, dlatego warto korzystać z możliwości ograniczających dostęp do Internetu. Jeśli chodzi o sieć plus to jest to polska firma, która działa na rynku do wielu lat. 

Ma bardzo dobrze przygotowaną ofertę, dlatego każdy u nich znajdzie to, czego szuka. Poza połączeniami mają możliwość zaoferowania nam Internetu. Wiele osób z tego korzysta mając telefon na kartę. Nie jest to wcale trudne, bo w każdej chwili można będzie dodać sobie pakiet albo go odjąć. Wszystko będzie zależne od tego, jaką opcję wybierzemy.

Można korzystać z jednorazowego włączenia kodem i wtedy mamy naliczoną opłatę raz, ale wiele osób wybiera comiesięczne limity na Internet. Czasami zdarza się tak, że nie korzystamy z tego albo dziecko ma szlaban na wszystko i chcemy mu ograniczyć Internet. Powodów może być bardzo dużo, ale bez względu na to, dlaczego tak robimy to trzeba będzie wiedzieć jak się za to zabrać. Samo się nic nie wyłączy, dlatego musimy wiedzieć jak się za to zabrać.

Jeśli jedziemy za granicę i nie korzystamy z tego telefonu, ale takiego pakietu nie wyłączyliśmy to niestety, ale miesiąc w miesiąc mamy odejmowane od salda. W pewnym momencie nasz telefon będzie zalakowany, ale i tak trzeba będzie całą należność spłacić. Żadna firma nam za darmo niczego nie daje i trzeba mieć tego świadomość, dlatego trzeba korzystać z okazji żeby wyłączyć pakiet. Zajmuje to kilka chwil i każdy będzie mógł sobie z tym na spokojnie poradzić.

pakiet internetowy w plusie

Jaki kod trzeba wpisać?

Wszystko zależne będzie od tego, jaki mamy pakiet. Plus udostępnia dwa pakiety. Jeden jest o wartości dziesięciu złotych i obejmuje Internet 1GB. Można go włączyć żeby działał cyklicznie. Wtedy raz na miesiąc będziemy mieć pakiet odnawiany. Jeśli nie chcemy już korzystać z tego pakietu to trzeba będzie wpisać kod *136*00*15# i nacisnąć zieloną słuchawkę. Otrzymamy sms, że pakiet został wyłączony. Jeśli takiej informacji nie będzie to może oznaczać ze coś pomyliliśmy i nie jest to tak jak powinno być. W takiej sytuacji trzeba albo ponowić wyłączenie albo skontaktować się biurem obsługi, a tam powiedzą nam dalej, co mamy robić.

W plusie można również zamówić pakiet 2GB i wtedy kosztuje on trzynaście złotych. Również odnawiany jest cyklicznie, dlatego jeśli nie chcemy z pakietu korzystać to trzeba będzie wiedzieć, jaki kod wpisać. Jaki to kod nam się przyda? Wystarczy na klawiaturze wystukać *136*00*16# i nacisnąć zieloną słuchawkę. Działa to dokładnie tak samo jak w pakiecie wyżej. Od razu będziemy powiadomieni, że Internetu od przyszłego miesiąca nie ma. Z tym, że to jest wyłączenie na trzydzieści dni. W jednym i drugim przypadku tak samo to działa, dlatego trzeba to uwzględnić. Jeśli tego nie zrobimy to kolejny miesiąc może być naliczany. W każdej chwili można pakiet na nowo uruchomiać, dlatego nie ma się, co martwić tym.

jak wyłączyć pakiet internetowy w plusie

Internet jest potrzebny

Bez Internetu nie da się dzisiaj funkcjonować, bo mamy w Internecie wszystkie mniej i bardziej potrzebne informacje. To, dlatego trzeba się tam dostać, a pakiety jak najbardziej się przydają. Dzisiaj ceny pakietów jak i ich wielkość są bardzo atrakcyjne. Dawniej cena była podobna, ale pakiet był dziesięć razy mniejszy. Warto korzystać z doładowania Internetu cyklicznego, bo zbieramy wtedy Internet i transfer jest coraz większy. Pod warunkiem, że go nie wykorzystujemy każdego miesiąca.

Jeden czy dwa gigabajty to niewiele, ale na telefon i sprawdzenia poczty jak najbardziej wystarczy. Jeśli to będzie dla nas za mało to zawsze można zamówić większe pakiety. Wszystko jest dostępne dla nas w bardzo przystępnych cenach, co na pewno zachęci nas do wybrania sieci plus. Jest to jedna z największych sieci telefonii komórkowej w Polsce, która ma miliony abonentów. Można wybrać sobie ich ofertę i cieszyć się bardzo dobrym zasięgiem. W Internecie czasie ma bardzo duże znaczenie, dlatego trzeba to brać zawsze pod uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here