Wiele kobiet reguluje sobie brwi. Moda na brwi się zmienia, dlatego nigdy nie wiadomo czy ich posiadanie będzie modne czy ich brak. Czasy się zmieniają, dlatego trzeba być ze wszystkim na bieżąco, dlatego na pewno warto czytać, co nowego w Internecie się pojawia. Jeśli mamy małe brwi, bo je regulujemy na bieżąco to na pewno zastanawiamy się nad tym ile czasu potrawa zanim odrosną?

To wszystko jest zależne od tego czy mamy całkowicie wygolone brwi czy wyrwane. Jeśli przez przypadek nasze brwi zostały zgolone jak to często widać w komediach to trzeba będzie na ich odrośniecie poczekać nawet kilka tygodni. To nie jest tak, że szybko można będzie się cieszyć nowymi brwiami, dlatego trzeba uważać, co się robi, a wtedy uzyskamy takie efekty, jakich się spodziewamy. Jeśli wyrywamy sobie włosy z brwi i robimy to regularnie to może się okazać, że niestety, ale już nie będziemy mieć gęstych brwi. Wiele kobiet się z tym boryka, bo właśnie teraz nastała moda na nieco większe brwi. To oznacza, że one muszą je sobie malować, bo raczej nie mają żadnych szans na to żeby im odrosły. Oznacza to, że najlepszym rozwiązaniem byłoby golić sobie brwi, a nie wyrywać, ale dawniej była taka moda żeby właśnie włosy wyrywać. Później robiło się kreski i brwi były ledwo widoczne.

Dzisiaj im szersze brwi tym lepiej, dlatego nigdy nie wiemy, co może się zdarzyć za rok czy dwa. Wszystko się zmienia, dlatego trzeba będzie na wszystko się przygotować. Nie warto na stałe wyrywać sobie włosów brwi, bo wtedy powrót do gęstych brwi nie będzie możliwy, a na pewno tego nie chcemy. Chyba, że naprawdę nie lubimy swoich brwi i właśnie na tym nam zależy żeby nigdy już nie wyglądały tak jak wcześniej. Dla każdego znajdzie się rozwiązanie, które będzie dla niego najlepsze, dlatego trzeba będzie wybrać sobie opcje, która spełnia nasze wymagania. Gorzej mają mężczyźni, którzy chcąc zgolić sobie trochę brwi nagle golą ich połowę. Wtedy wesoło nie jest i te kilka tygodni czekania to nie będzie nic przyjemnego, dlatego trzeba będzie wszystko robić uważnie żeby takich problemów w przyszłości nie mieć.

Jak przyspieszyć porost brwi?

Na pewno przyda nam się szczoteczka do zębów, którą będziemy miejsce gdzie są brwi masować. Co to daje? Może nie chodzi tutaj o masaż, ale o zdzieranie naskórka, dzięki czemu brwi będą mogły o wiele łatwiej wyjść na powierzchnie i co za tym idzie ich porost będzie przyspieszony, a my dzięki temu będziemy wyglądać o wiele lepiej. Na tym na pewno nam zależy, bo im szybciej chcemy żeby brwi nam odrosły tym bardziej trzeba się na tym skupiać i próbować wszystkich metod. Wtedy będziemy w stu procentach zadowoleni.  Jeśli brwi nie chcą odrastać tak szybko jak my tego oczekujemy to nie pozostaje nam nic innego jak makijaż. Jest to metoda bardzo dobra dla kobiet, ale mężczyźni już tak łatwo nie mają. Muszą czekać cierpliwie aż brwi im odrosną, ale będzie to dla nich cenna lekcja żeby uważać następnym razem, co się robi żeby efekt końcowy był zadowalający, a nie żeby sprawił nam wiele problemów.

Nasze brwi

Każdy ma inne brwi i jest z nim jak z włosami. U jednych włosy odrastają bardzo szybko, a u innych nie. Tak samo jest z brwiami, dlatego trzeba się będzie na to nastawić. W ten sposób uzyskamy najlepsze efekty. Brwi nadają innego wyglądu naszej twarzy i jeśli nagle ich nam zabraknie to nie będziemy wyglądać za dobrze. Lepiej nie ryzykować zbyt radyklanych zmian, jeśli chodzi o brwi, bo wtedy powrót do tego, co jest dla nas najlepsze będzie łatwiejszy. Trzeba, zatem się starać znaleźć to, co dla nas najlepsze i najtrwalsze. Na pewno uda nam się nasz cel osiągnąć. Zapewne nadejdzie taki czas, że w ogóle brwi nie będziemy mieć, bo nie będą modne, ale nigdy ich nie niszczmy na stałe, bo kto wie czy znowu nie wróci moda na takie gęste jak dzisiaj. Podcinanie ich to najlepsze rozwiązanie, bo może i trzeba trochę poczekać aż odrosną, ale odrosną i to dla nas jest przecież najważniejsze.  Inaczej do brwi i ich wyglądu podchodzi się z wiekiem. W młodości inaczej i na starsze lata też inaczej, dlatego trzeba uważać, co z nimi robimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here