Rodzicom w obecnych czasach bardzo trudno jest zorganizować czas wolny swoim dzieciom, tak aby był on najefektywniejszy. Niestety także coraz więcej dzieci spędza czasu w Internecie. Dlatego takie obozy, czy kolonie są bardzo dobrym rozwiązaniem. Szczególnie jeśli to są kolonie z Kogis.pl. Decydując się na wysłanie swojej pociechy na kolonie zapewniamy mu przede wszystkim zorganizowany czas, który spożytkuje w kreatywny sposób.

Jakie kolonie są w ofercie Kogis.pl?

Kolonie mamy dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci. Mogą to być kolonie przygodowe, czy leniuchowanie. Dla aktywnych mamy także specjalną grupę taneczną, czy żeglarską. Mamy także w ofercie super opcję dla rodzin z maluszkami. Na takie kolonie dziecko może pojechać w przedziale wiekowym: 6-11. Warto także dodać, że takie wyjazdy dzieci są niesamowitym dla nich przeżyciem i wspomnienia zostają do końca życia oraz poznane tam znajomości.

Warto także dodać, że kogis.pl to nie tylko kolonie, ale także obozy.

Jakie obozy są w ofercie?

Na naszej stronie https://www.kogis.pl/obozy mogą państwo wybrać odpowiedniej kategorii obóz, który jest dostosowany do zainteresowań naszego dziecka. Do wyboru są obozy letnie, jak i zimowe. Jeśli chodzi o obozy letnie to można wybrać między innymi fotografię i social media. Jest to bardzo popularny obóz szczególnie wśród młodzieży, jeśli korzystają z różnych internetowych aplikacji. W naszej ofercie są dostępne także obozy: żeglarskie, artystyczne, językowe, czy sportowe. Dodatkowo także nasze obozy są prowadzone w różnych miejscach Polski. Są obozy nad morzem, czy jeziorem, ale są także obozy dla miłośników gór. Każdy obóz jest objęty indywidualnym programem dostosowanym do tematyki i wieku dziecka.

Czy dzieci mają tam zakwaterowanie?

Obojętnie czy, to kolonia, czy to obóz to każde dziecko ma zapewnione zakwaterowanie. W zależności od formy obozu są to domki jednorodzinne bądź pokoje w ośrodkach wypoczynkowych. Noclegi są w pokojach 2 do 5- osobowych. Oczywiście wszystkie pokoje mają swoje łazienki. W trosce o najwyższy komfort Waszych dzieci zapewniamy największy komfort noclegów. Co ważne pokoje, czy domki, które wybieramy na kwatery są robione z myślą o dzieciach. Jest tam czysto, kolorowo i przyjemnie.

Co z wyżywieniem?

Na naszych koloniach i obozach dzieci mają zapewnione wyżywienie. Trzy razy dziennie jest serwowany posiłek. Dodatkowo jest także podwieczorek. Posiłki są przygotowane z myślą o dzieciach. Gdy jakieś dziecko ma specjalne nawyki żywieniowe rodzic jest proszony o to, by wcześniej wypełnić odpowiedni formularz. Kuchnia może być wegetariańska bądź bezglutenowa. Dzieci dostają także posiłki oraz picie na drogę powrotną do domu. Warto także wiedzieć, że w dniu przyjazdu pierwszym posiłkiem, który jedzą dzieci jest kolacja, a w dniu wyjazdu ostatnim jest śniadanie. Dbamy o to, by żadne z dzieci, które są pod naszą opieką nie chodziło głodne.

Jak dziecko może dojechać na obóz lub kolonie?

Na nasze wakacyjne, czy zimowe wyjazdy mamy przewidziany autokar lub busem w zależności od tego ile jest osób. Każdy samochód jest wcześniej sprawdzany w trosce o bezpieczeństwo waszych dzieci. Kierowca ma wszystkie potrzebne uprawnienia. Jeśli obóz lub kolonia mieści się blisko pobytu zamieszkania można dojechać własnym samochodem, wtedy koszty są zerowe. Jednak, gdy decydujemy się na nasz transport, to w zależności od odległości w zakładce Dojazdy, można zobaczyć ile będzie kosztował taki przyjazd. Przykładowo na obóz taneczny w Łazach z Opola, Wrocławia, czy Leszna koszt będzie wynosił 220 złotych, a ze Szczecinka, czy Koszalina, to 100 złotych. W każdym autokarze są nasi opiekunowie, którzy cały czas dbają o bezpieczeństwo dzieci w podróży. Warto pamiętać, by dzieci miały swoje legitymacje szkolne, które mogą się przydać podczas podróży komunikacją miejską.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here