Każdy mężczyzna wie, jak ważnym dniem w roku są… urodziny jego żony. Większość panów na kilka dni przed tym wydarzeniem wpada w panikę, rozpaczliwie poszukując odpowiedniego prezentu. Tymczasem znalezienie idealnego podarunku wcale nie jest takie trudne. Bransoletki celebrytki, książka, a może bielizna? Co sprawdzi się najlepiej? Proponujemy kilka możliwych rozwiązań.

Po pierwsze biżuteria

Większość kobiet uwielbia błyskotki. Jeżeli zatem dysponujemy odpowiednim budżetem, warto udać się do jubilera i wybrać odpowiedni prezent. Niezwykle modne w ostatnich sezonach są bransoletki celebrytki, takie jak np. https://www.viadem.pl/pol_m_CELEBRYTKI_Bransoletki-celebrytki-522.html. To delikatne i subtelne ozdoby na rękę z niewielkimi zawieszkami. Występują w wariancie srebrnym lub złotym. Mogą też nawiązywać do określonej symboliki. Często bowiem zawieszki przybierają formę chociażby znaku nieskończoności. Na pewno jest to doskonały prezent na urodziny żony, a także na wszelkie rocznice oraz Walentynki. Wybierając bransoletki celebrytki należy jednak pamiętać, aby kupować je w zaufanym sklepie jubilerskim, a także by posiadały odpowiednią, wysoką próbę. Dzięki temu nie będą tak szybko zmieniały koloru, a także będą bardzo wytrzymałe.

Po drugie bielizna

Bransoletki celebrytki są z pewnością oryginalnym prezentem. Wielu panów nie chce jednak stawiać na biżuterię albo po prostu złoty lub srebrny gadżet kupili już żonie w zeszłym roku. W takiej sytuacji polecamy bieliznę. Oczywiście warto stawiać na produkty wysokiej jakości. Żona na pewno ucieszy się z kompletu wykonanego z delikatnego jedwabiu lub satyny. A jaki model warto wybrać? Na pewno należy kierować się preferencjami żony – niekoniecznie własnymi. Nie musi to być również codzienna bielizna. Można postawić na coś na… szczególne okazje albo jakąś oryginalną koszulkę nocną. Bielizna to zdecydowanie trudniejszy wariant prezentu niż bransoletki celebrytki, ale równie dobry pomysł.

Po trzecie dobra książka

Jeżeli natomiast wybór efektownej bransoletki celebrytki albo bielizny wydaje nam się zbyt trudny, zawsze można postawić na dobrą książkę. Fanki literatury z pewnością docenią taki gest. Szczególnie wtedy, gdy przyłożymy się do wyboru konkretnej książki. Lepiej omijać szerokim łukiem katalog popularnych bestsellerów. To bowiem zbyt proste. Najlepiej zorientować się, jacy są ulubieni pisarze żony, a potem wybrać jakąś świeżo wydaną pozycję, ewentualnie coś z tego samego gatunku innego autora. Kupując bransoletki celebrytki, książkę albo bieliznę warto nadto pamiętać, że przede wszystkim liczy się gest. Im więcej zaangażowania męża, tym z pewnością większa radość jego żony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here