Peleryny fryzjerskie jednorazowe to podstawowe wyposażenie każdego profesjonalnie urządzonego salonu fryzjerskiego. Zabezpieczają klienta m.in. w trakcie wykonywania usługi strzyżenia czy też koloryzacji włosów. Mają ogromny wpływ na poprawę komfortu pracy, a do tego są wygodne w użytkowaniu i nie trzeba ich czyścić po zakończonej czynności, gdyż nadają się jedynie do jednorazowego użytku. Takie peleryny z pewnością nikomu nie będą zawadzać.

Peleryny fryzjerskie jednorazowe – w czym tkwi ich tajemnica?

Peleryny fryzjerskie jednorazowe posiadają wygodne wiązania na szyi. Co najważniejsze nie będą uciskać klientów, którzy zasiądą na fotelach fryzjerskich i nie wprawią ich w zakłopotanie. Korzysta się z nich zarówno w przypadku wykonywania zabiegów dla mężczyzn, jak i kobiet. Ich podstawowe zalety to:

  • ochrona przed spadającymi włosami (dzięki temu nie pozostają na ubraniach),
  • brak wchłaniania płynów,
  • wytrzymałość i trwałość,
  • ochrona przed rozjaśniaczami, farbami oraz substancjami pielęgnacyjnymi.

Odpowiednio zawiązana peleryna fryzjerska jednorazowa uchroni klienta przed poplamieniem odzieży, a do tego zadba o jego komfort psychiczny. Trudno się bez niej obejść, nawet w przypadku bardzo prostych i krótkotrwałych zabiegów fryzjerskich. Peleryny można zamawiać w różnych kolorach. Bardzo popularne są te w kolorze czarnym oraz białym, chociaż duże znaczenie mają w tym zakresie preferencje przedstawicieli konkretnych zakładów fryzjerskich.

Peleryny fryzjerskie jednorazowe – właściwa higiena pracy, zadowolenie klienta i mniej sprzątania

Peleryny fryzjerskie jednorazowe są skonstruowane w taki sposób, iż włosy po zabiegu strzyżenia mogą na nich pozostawać (oczywiście część spadnie na dół, lecz na podłodze będzie ich zdecydowanie mniej), co oznacza dla pracowników zakładu mniej sprzątania. Peleryna przylega do ubrania, dzięki czemu jest w stanie zabezpieczyć odzież oraz skórę klienta. To gwarancja pełnego zadowolenia ze strony klienta, który z salonu nie wyjdzie pobrudzony lub też z ubraniem pokrytym włosami.

Peleryna fryzjerska jednorazowa zapewnia zainteresowanym osobom właściwą higienę pracy. Na rynku można się wyposażyć w tradycyjne rozwiązania (wiązanie na szyi), ale też nieco bardziej nowoczesne (zapinane na metalowe zatrzaski i z obecnością regulowanych rzepów). Oczywiście duże znaczenie będą miały preferencje właścicieli salonów fryzjerskich, ale też ich możliwości finansowe. Co istotniejsze peleryny z tej kategorii można zamawiać przez sieć internetową, a przy większych zamówieniach sporo się na nich oszczędza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here