Łazienka już od dawna nie jest pomieszczeniem, w którym wykonujemy tylko dane czynności higieniczne. Ma być to wnętrze, które będzie nie dość, że funkcjonalne, to także estetyczne, ciekawe wizualnie, a przebywanie w nim będzie sprzyjało relaksacji. Coraz częściej łazienka urządzona jest nie tylko w sposób nowoczesny, ale także i glamour. Jeśli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób dopasować szafkę pod umywalkę glamour – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Szafka pod umywalkę glamour? Sprawdź czym się kierować podczas zakupu!

Elegancka łazienka jest marzeniem wielu z nas. W klasycznej odsłonie jest ona jednak dla wielu osób zbyt skromna. Wystarczy uzupełnić ją o ciekawe, designerskie dodatki, by miała charakter glamour. O łazience w stylu glamour można powiedzieć, że jest z jednej strony nowoczesna, bogata, ale i z charakterem. Tak naprawdę od domowników zależy, w którym kierunku wnętrze będzie to utrzymane. Są bowiem aranżacje glamour, które zaskakują swoją stylistyką lub takie, które posiadają tylko detale, “małe smaczki” pozwalające wpisać się w ten ciekawy trend.

Wszystkie elementy wyposażenia łazienki w stylu glamour muszą mieć blask, muszą też być wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jeśli chodzi o szafkę pod umywalkę glamour, to z pewnością powinien być to model, który sprawdzi się w tak specyficznych warunkach, które panują w łazience, gdzie mamy do czynienia z wilgocią, sięgającą nawet 70% i sporym wahaniom temperatury. Poza tym szafka pod umywalkę w stylu glamour powinna posiadać specjalne funkcje, technologie, dzięki którym można komfortowo z niej korzystać. Najkorzystniej jeśli szafka posiada funkcję cichego domyku oraz pełen wysuw szuflad. Opcje te ułatwiają przechowywania, mają też wpływ na trwałość mebla.

szafka pod umywalkę glamour

Szafka pod umywalkę glamour – czyli jaka?

Szafki pod umywalkę są jednymi z ważniejszych elementów wyposażenia każdej łazienki. Warto wspomnieć też o tym, że to właśnie one zazwyczaj znajdują się naprzeciwko wejścia do wnętrza. Tym to właśnie w pierwszej kolejności zwracamy uwagę właśnie na nie. Jaka powinna być szafka pod umywalkę glamour? Z pewnością powinna nawiązywać stylem do całości aranżacji. Na rynku znajduje się wiele modeli szafkę, które z pewnością sprawdzą się właśnie w takich wnętrzach.

Jednym z ciekawszych modeli, jest szafka pod umywalkę Oristo Montebianco. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się meble w kolorze białym. Jeśli chodzi o sam ich design, to szafki prezentują się niezwykle elegancko. Istotne jest także to, że można dokupić do nich kryształowe uchwyty, które nadają im typowo charakteru glamour! Jest to elegancja, połączona z wyjątkowym designem, pełna blasku – czyli to, co jest najważniejsze w stylistyce glamour. Szafka nie tylko jest zresztą ciekawa wizualnie, ale także jest niezwykle funkcjonalna. Posiada pełen wysuw szuflad czy system cichego domyku. Istotne jest także to, że szuflady posiadają granatowe, eleganckie wnętrze, które również ma wpływ na odbiór całości.

Szafka pod umywalkę glamour – w połysku czy w matowym wykończeniu?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wiele bowiem zależy od indywidualnych preferencji, od całości aranżacji. Styl glamour nie jest wpisany w określone i sztywne ramy. Idealnie w tego typu łazienkach sprawdzą się meble z matowym wykończeniem, takie jak właśnie szafki Oristo Montebianco, ale i modele z wykończeniem w połysku. To właśnie one będą ciekawą alternatywą do mniejszych łazienek, ponieważ połyskująca powierzchnia będzie odbijała światło i będzie miała wpływ na optyczne powiększenie niewielkich łazienek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here