Jak idealnie dobrać biustonosz?

0
330

Idealnie dobrany biustonosz to nie taka oczywistość. Wiele pań nosi biustonosz, który wydaje im się wygodny czy też taki, do którego już zdążyły się przyzwyczaić. Jednak to nie jest sposób, w jaki należy nosić stanik. Powinien on być dobrany do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Jego miseczka musi być dobrze dobrana, gdyż inaczej może podać efekt wylewających się piersi lub też pustej odstającej miseczki. Do tego także trzeba dobrze dopasować obwód, co również nie zawsze jest takie oczywiste.

Dobór idealnego stanika – co trzeba wiedzieć?

Na wybór idealnego stanika nie składa się przypadek czy też moda, ale dane, które bardzo łatwo jest uzyskać. Po pierwsze trzeba zmierzyć obwód pod biustem. Ta warto jest decydująca przy doborze odpowiedniego modelu, po drugie konieczne jest określenie miseczki. Tą można dobrać na zasadzie przymierzenia odpowiednich modeli. Dobrze dobrana miseczka nie powinna przecinać biustu na kilka części, nie będzie niewygodna. Za duża natomiast będzie odcinać się wyraźnie pod bluzką, dając uczucie pustego stanika. Kiedy pani z dobrze dobranym stanikiem się schyli, efektem będzie stanik, w którym biust cały czas dobrze się trzyma. Piersi nie powinny wtedy dawać wrażenia niskiego opadania. Prócz tego warto również wiedzieć, że stanik można wybierać nie tylko samodzielnie, ale też z pomocą brafitterki. Panie o dużym biuście mają na przykład rozmiar 75D.

Biustonosz w rozmiarze 75D

Stanik w rozmiarze 75D jest spotykanie nierzadko w przypadku pań w każdym wieku. Jest to rozmiar, który nie jest mały. Panie o tym biuście zostały przez naturę szczodrze obdarzone i warto to podkreślić odpowiednią bielizną. Taki rozmiar biustonosza można znaleźć w wersjach zarówno na dzień, jak i na noc, a nawet w wersji sportowej. Biustonosz 75D to rozmiar, który jest oferowany przez wielu producentów, można znaleźć wiele modeli w różnych kolorach, na przykład w klasycznej czerni, bieli, a nawet odcieniach nude. Prócz tego użytkowniczki mają do dyspozycji także takie modele, w których króluje kolor. Można znaleźć propozycje niebieskie, zielone, żółte oraz pomarańczowe. Dodatek koloru w swojej garderobie może mieć miejsce również dla bielizny. Warto wiedzieć, że można znaleźć naprawdę atrakcyjne zestawy. Wiele z nich jest w wersji koronkowej, z regulowanymi ramiączkami, a także zapięciem na haftki. Do tego również biustonosze są dostępne w wersji bezfiszbinowej, które są idealnie na co dzień. Kobiety o rozmiarze 75D mogą mieć idealnie dopasowaną bieliznę w swojej szafie, wystarczy wybrać się na odpowiednie zakupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here