Teraz, żeby być na czasie, trzeba znać wszystkie magazyny modowe i konta społecznościowe każdej wpływowej influencerki. Aż trudno się w tym połapać, przecież tego jest tak dużo. Postanowiliśmy zrobić listę, w której uwzględniliśmy, naszym zdaniem, najbardziej wartościowe treści dla kobiet.

Magazyny modowe dla kobiet

Magazyny modowe to rzecz obowiązkowa każdej kobiety, która chce ubierać się stylowo. W rozeznaniu się, co jest trendy, pomogą znane magazyny modowe jak Elle, Vogue, Glamour, ale też kobiece strony internetowe, jak serwis dla kobiet Szmineczka.pl. Znajdziemy tam artykuły modowe, urodowe porady, ale też szeroko pojęty lifestyle. Warto znać te magazyny, ponieważ stanowią świetne vademecum dla kobiety. Część z nich dostępna jest w wersji papierowej, ale treści online są równie wartościowe, jak te drukowane. Co więcej, część magazynów w ostatnim czasie została zamknięta, artykuły z Cosmopolitan możemy już przeczytać tylko online i to w wersji anglojęzycznej, ponieważ polski Cosmopolitan zakończył swoją działalność w 2019 roku.

Kanały YT dla kobiet

Na platformie YouTube możemy znaleźć ogrom kanałów poświęconych tematyce kobiecej. Jest ich dużo w Polsce, jak i za granicą. Dziś każdy może znaleźć sobie ulubioną youtuberkę, taką, która przypadnie mu do gustu, lub będzie odpowiadać czyimś upodobaniom.

Raaadzka

Ten kanał to kompendium wiedzy na temat ubioru, znajdziesz tu praktyczne porady, jak się ubrać na wesele, ale też jak podkreślić walory swojej sylwetki. Regularne oglądanie kanału sprawi, że bez problemu będziesz umieć dopasować ubranie do swojej postury ciała, a wpadki modowe odejdą w zapomnienie.

Karolina Żebrowska

Kanał Żebrowskiej to świetna propozycja dla kobiet, które fascynują się modą w stylu vintage. Karolina na swoim kanale pokazuje różne stylizacje i kostiumy, które były charakterystyczne dla danej epoki. Znajdziecie też tam filmy, w których analizuje ona filmy historyczne pod względem modowym, a dokładnie – czy ubrania są wierne historii. To kanał pełen ciekawych treści, które mogą spodobać się nie tylko miłośniczkom stylu retro.

Kobiece podcasty

Nie samymi filmami człowiek żyje, teraz lwią część czasu spędzamy, słuchając podcastów. Poniżej przedstawiamy podcasty, które towarzyszą nam na spacerach i są tworzone przez kobiety (dla kobiet oczywiście).

Tu Okuniewska

Joanna Okuniewska, autorka chyba najpopularniejszych podcastów w Polsce, znana jest w dużej mierze z “Tu Okuniewska” i z “Ja i moje przyjaciółki idiotki”. W ostatnim czasie prowadzi też “Dziewczyny z sąsiedztwa”. W swoich programach rozmawia o życiu, zawodach miłosnych i przyjaźni z kobietami. To świetna propozycja dla tych, którzy uwielbiają przyjacielskie spotkanie przy kawie – bo dokładnie tym są podcasty Okuniewskiej.

Karolina Sobańska Podcast

To podcast o szeroko pojętej ekologii, Karolina porusza tematy weganizmu, prowadzi równolegle kanał na YT, na którym dzieli się swoim wegańskim jedzeniem. W programie stara się edukować i podpowiada, jak podejmować świadome decyzje w trosce o ekologię.

To zaledwie krople w internetowym morzu. Jakich kanałów waszym zdaniem tu zabrakło? A może pominęliśmy ważny serwis lub podcast? Dajcie znać, niech inni się dowiedzą, ile jest wartościowych treści w internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here