Szkolenie z makijażu permanentnego to doskonała szansa na zdobycie nowej przydatnej umiejętności, lub rozwinięcie już posiadanych zdolności i więzienie ich na wyższy poziom. Po to właśnie powstała Hanami Academy – chcemy przyciągać do pigmentacji jak najwięcej osób, ponieważ jest to nasza pasja. Jeżeli również interesujesz się tym tematem, zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszych kursów.

Szkolenia z makijażu permanentnego dla wszystkich

Na kurs makijażu permanentnego w Hanami Academy może zgłosić się każdy – nasza oferta szkoleń jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie grupę dostosowaną do swoich umiejętności. Dla początkujących osób, które dopiero zaczynają przygodę z pigmentacją i chcą poznać absolutne podstawy, przygotowaliśmy kurs Basic. Zapraszamy także osoby posiadające duże doświadczenie i umiejętności – nigdy nie jest za późno na naukę i zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego. W tym celu powstały szkolenia Masterclass przedstawiające zaawansowane techniki pigmentacji oraz Trainer dla osób, które chcą otworzyć własną placówkę szkoleniową na licencji Hanami PMU Academy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz pełen harmonogram i cennik kursów.

Poznaj najnowsze techniki i produkty do makijażu permanentnego

Każde szkolenia w Hanami Academy prowadzone jest przez doświadczonych trenerów posiadających liczne sukcesy i wieloletnie doświadczenie w branży makijażu permanentnego. Jest to więc szansa na ogromną dawkę wiedzy popartą licznymi przykładami z życia codziennego i podpatrzenie metod stosowanych w najlepszych salonach kosmetycznych na świecie. Może okazać się to nieocenione podczas przyszłej pracy w zawodzie linergisty i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji

Poznasz w praktyce wszystkie najnowsze techniki stosowane przez najlepszych specjalistów i uzyskasz wiele przydatnych porad. Od kuchni przekonasz się jak wygląda praca topowych linergistów, co pozwoli Ci wynieść wiele przydatnych nawyków i wykorzystać je podczas swojej własnej pracy. Nauka od najlepszych zdecydowanie popłaca, a my z chęcią podzielimy się z Tobą naszą szeroką wiedzą i doświadczeniami

Wszystkie zajęcia praktyczne z zakresu makijażu permanentnego przeprowadzane są przy użyciu naszej autorskiej serii barwników. Posiadamy bowiem całą linię barwników do pigmentacji brwi, ust czy powiek. Są to najwyższej klasy pigmenty posiadające precyzyjnie skomponowaną recepturę opartą na nowoczesnych technologiach. Gwarantują one doskonały efekt końcowy oraz całkowite bezpieczeństwo.

Produkty te możesz zakupić na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do wykonywania skutecznych zabiegów makijażu permanentnego. Jeżeli jesteś zainteresowana produktami do własnego salonu Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów – Hanami Pigments.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here