Zdecydowana większość posiadaczy iPhone w naszym kraju, decydują się na zakup używanego urządzenia. Pomimo swoich niepodważalnych zalet i przewag konkurencyjnych, konstrukcje od Apple cechują się bardzo wysokimi cenami, co niestety zmusza nas do poszukiwania oszczędności. Wśród modeli „z drugiej ręki” niektóre wciąż są bardzo sensownymi propozycjami, podczas gdy inne stają się już nieco przestarzałe i korzystanie z nich nie jest tak przyjemne, jak dawniej. Jakimi modelami jeszcze warto się zainteresować?

iPhone serii 7 i 8

To wciąż bardzo wydajne i sensownie wyposażone urządzenia. Wszystkie wymienione modele wciąż otrzymują aktualizacje, co zapewnia dostęp do najnowszych funkcji i programów od Apple i tych pojawiających się w Apple Store. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na iPhone 8, 8 Plus, czy na iPhone 7 Plus używany, zyskasz urządzenie wykonane z najlepszych materiałów, wyposażone w dobrej jakości aparat (w przypadku 7 Plus i 8 Plus są to dwa sensory), sensowną wydajność i ostre, wyraziste wyświetlacze, które jeszcze przez lata będą zapewniały łatwą obsługę czy przeglądanie internetu. I choć stylistyka nie jest już najnowocześniejsza, to bez wątpienia są to jedne z solidniejszych propozycji w swoich półkach cenowych.

iPhone X, XR i XS

Dla osób przykładających większą wagę do nowoczesnego designu urządzeń, bez wątpienia ciekawszą opcją będą nowsze modele od Apple – w tym iPhone X, XR i XS. Pierwszy z nich był małą rewolucją w portfolio firmy i po latach przyniósł odświeżenie designu, na które wielu klientów oczekiwało. Ponadto iPhony serii X, XR i XS mogą pochwalić się wysoką wydajnością, świetnymi aparatami i długim czasem pracy na baterii, co dotychczas było wytykane produktom Apple. Również materiały wykorzystane do ich konstrukcji nalezą do całkowitej czołówki i świetnie się prezentują w każdym otoczeniu. Każde z tych urządzeń obsługuje także nowoczesne rozwiązania, jak płatności zbliżeniowe i płatności bezprzewodowe oraz zapewnia znaczną ochronę przed wilgocią.

iPhone 11

Dla szukających budżetowego iPhone’a godny zainteresowania będzie właśnie 11. generacja tego urządzenia, w podstawowej wersji. Jako bezpośredni następca modelu XR, oferuje niezłą wydajność i czas pracy na baterii, a całe urządzenie utrzymane jest w nowoczesnej stylistyce i atrakcyjnej cenie. Jeśli więc chcesz sięgnąć po niedrogiego iPhone’a z najnowszych generacji, to właśnie model 11 będzie najprawdopodobniej najlepszym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here