Polacy wreszcie się doczekali zniesienia wiz do USA, dlatego linie lotnicze mają bardziej wzmożony ruch jak dawniej. Polaków w USA są miliony, dlatego wiele osób z kraju jedzie żeby odwiedzić swoją rodzinę. Do tej pory dostanie się za ocean było problematyczne, bo niestety, ale amerykanie bez powodu mogli odrzucić nasze podanie o wizę. Oczywiście pieniądze nie były zwracane, dlatego można było ich stracić naprawdę bardzo dużo. Dzisiaj nie jest to już takie trudne, bo każdy wjedzie do USA, jeśli jedzie tam turystycznie.

Można, zatem wykorzystać okazję i zobaczyć jak żyją amerykanie i czy nam się to spodoba. Opinie o amerykanach są bardzo różne, dlatego jeśli nie polecimy na miejsce to się nie przekonamy jak to wygląda. Tym bardziej warto to zrobić, ponieważ jest coraz więcej biletów i ceny są niskie. Czasami można poza sezonem letnim czy świętami trafić na naprawdę niskie ceny, dlatego trzeba będzie się tym nieco bardziej zainteresować, a wtedy przekonamy się czy znajdziemy coś odpowiedniego dla nas.

Cena lotu zależna będzie od tego, do jakiego miasta lecimy. Trzeba będzie to sobie wcześniej bardzo dokładnie sprawdzić, a trafimy na taką ofertę, jaka dla nas jest najlepsza. Im więcej uda nam się zaoszczędzić tym lepiej. Na pewno warto na długo przed wylotem interesować się takimi lotami, bo wtedy ceny są znaczne niższe. Najdrożej jest wtedy, kiedy szukamy czegoś na ostatnią chwile. Jeśli mamy w planach lot za pół roku do USA to dzisiaj już kupujemy sobie bilety i niech na nas czekają. Przyjdzie czas to polecimy. Bez żadnej promocji trzeba się liczyć z wydatkami od dwóch tysięcy złotych na osobę.

w samolocie

Ceny biletów

Dla przykładu najtaniej w tym czasie może być, jeśli zdecydujemy się na wylot do Nowego Jorku, a o wiele drożej będzie do Chcącego. To oczywiście może się szybko zmienić. Na obecną chwilę najdrożej będzie do słonecznego Miami albo do San Francisco. Skąd taka różnica w cenie? Przede wszystkim stad, że do Nowego Jorku lecimy niecałe dziesięć godzin, a do San Francisco prawie piętnaście. To jest o wiele dalej, dlatego trzeba będzie za paliwo i obsługę zapłacić. Nic nie ma przecież za darmo i trzeba mieć tego świadomość.  Trzeba się zastanowić nad tym gdzie dokładnie chcemy lecieć, bo wtedy zaplanujemy całą swoją podróż.

Jeśli lecimy zwiedzać to tym bardziej ma znaczenie czy wylądujemy po zachodniej stronie USA czy po wschodniej. Najczęściej przygodę zaczynamy od wizyty w Chicago i Nowym Jorku, dlatego warto się tam udać, a jeśli nam się bardziej spodoba to trzeba będzie zapuścić się nieco dalej. Wtedy zwiedzimy, chociaż część USA, bo całości to na pewno nam się nie uda. Nie ma na to żadnych szans, bo nie starczy nam wiza turystyczna na to. Przecież to jest ogromny kraj, który ma wiele do zaoferowania, dlatego trzeba będzie tam spędzić wiele wakacji zanim zwiedzimy, chociaż część tego wszystkiego. Warto to zrobić, bo dowiemy się więcej o USA niż to, co słyszmy o znajomych i to, co zaobserwowaliśmy na filmach.  Tam trochę inaczej to wszystko wygląda.

bilet do usa

Nasz pobyt w USA

Jeśli nie lecimy do rodziny to trzeba będzie wcześniej znaleźć sobie ciekawe noclegi, które będą w takiej cenie i takim standardzie, jaki nas interesuje. W ten sposób uzyskamy jeszcze lepsze efekty naszej wizyty, a na tym nam bardzo zależy. Miło jest czasami polecieć do całkowicie innego kraju niż byliśmy do tej pory. Tam mamy wszystko, co jest nam potrzebne do zwiedzania. Przekonamy się, że to kraj, w którym wiele się dzieje i mieszka wiele nacji. Jeśli mamy rodzinę na miejscu to tym bardziej dobrze, bo można będzie uzyskać jeszcze lepsze efekty.

To znaczy, że zwiedzimy wszystko taniej, bo rodzina nam w tym pomoże. Trzeba tylko wszystko dzisiaj zaplanować i zacząć brać się za przygotowania do dalekiej podróży. Przed nami długie godziny lotu, dlatego trzeba się będzie do tego w odpowiedni sposób nastawić. Wszystko pójdzie wtedy łatwiej i będziemy bardzo zadowoleni, że tam polecieliśmy. Szukamy, zatem już dzisiaj biletów, bo one są najważniejsze, a im taniej je znajdziemy tym lepiej dla naszego budżetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here