Counter Strike to gra, która bije cały czas rekordy popularności. Gracze łączą się na serwerach grupy i bardzo dobrze się bawią. Jest wiele zadań do wykonania i misji, dlatego ta gra nigdy im się nie znudzi. Obecnie miliony osób grają w tę grę.

Na początku gra była dostępna do grania w domu na komputerze czy też ze znajomymi. Internet dopiero raczkował, dlatego nie było wszystko aż tak bardzo rozbudowane jak dzisiaj. Akurat z tego, co dzisiaj mamy trzeba się bardzo cieszyć, bo dzięki temu gra jest o wiele bardziej atrakcyjna.

Odbywają się nawet mistrzostwa świata w CS i akurat Polacy są w tym naprawdę bardzo dobrzy. Jeśli ktoś jeszcze nie próbował grania w CS to powinien to sprawdzić. Pod warunkiem, że lubimy dużo strzelać i dużo myśleć, bo wtedy to jest gra idealna dla nas. Warto, zatem zarejestrować się na serwerze i wybrać to, co dla nas najciekawsze. Początki nigdy nie są łatwe tym bardziej, że celowanie w grze nie jest łatwe. To nie jest łatwa gra, która za nas wszystko robi. To my musimy wszystkim sterować.

zółnierz

Z jednej strony trzeba sterować klawiaturą chodzące do przodu czy do tyłu, a z drugiej strony myszką celujemy i strzelamy. Opanowanie tego łatwe nie jest, dlatego trzeba się nastawić na pierwsze trudności już od początku. Oczywiście każdy zaczynał tak jak my, dlatego na pewno sobie z tym poradzimy. Wiele problemów sprawia graczom początkującym celownik. Jeśli celownik jest źle ustawiony to trudno wyeliminować przeciwnika, który niestety w tym czasie wyeliminuje nas. Nie można sobie na to pozwolić, bo to my chcemy wygrać, dlatego trzeba się dowiedzieć jak to się robi.

Uczymy się ustawiania celownika w CS

Dobrze ustawiony celownik daje nam możliwość dokładniejszego i szybszego rozglądania się za wrogami, których w grze jest naprawdę bardzo dużo. Na szczęście gra daje nam taką możliwość żeby ten celownik, który sprawia nam tyle problemów można było dostosować do własnych potrzeb. Im szybciej uda nam się to zrobić tym lepiej dla nas, dlatego nie można o tym zapominać.

Trzeba będzie nauczyć się ustawiania różnych komend, które pozwalają nam na zmianę ustawień celownika. Dla przykładu komenda cl_crosshairstyle daje nam możliwość ustawienia rodzaju celownika. Inne komendy pozwalają na ustawienie rozmiaru celownika, co wpływa na dokładniejsze mierzenie do przeciwnika. Na pewno nasza skuteczność się dzięki temu zmieni na lepszą. Można również ustawię przerwę między kresami na celowniku i do tego służy komenda cl_crosshairgap.

chłopak gra

Co jeszcze można zmienić? Na pewno można będzie zmienić grubość naszego celownika czy też można uruchomić komendę na kropkę, która znajduje się na celowniku.  Jeśli zależy nam na tym żeby celownik był przezroczysty to jest komenda, która nam to ułatwia. Dodatkowo można ustawić sobie dowolny kolor celownika. W ten sposób ma ustawienia, które my preferujemy i które sprawiają, że to nam się bardzo dobrze gra. Inni mogą mieć inne ustawienia i nas to nie interesuje. Każdy ma przecież inne wymagania i oczekiwania, dlatego dostosowanie całość pod siebie ma ogromne znaczenie. Na pewno znajdziemy takie rozwiązania, które sprawi, że będziemy z grania jeszcze bardziej zadowoleni.

Gdzie znajdziemy wszystkie komendy do CS?

Nie wszystko udaje nam się zapamiętać, dlatego warto mieć podpowiedź. Wystarczy albo skorzystać z poradnika CS albo odwiedzić jedną z wielu stron. Wtedy można zapisać sobie te komendy i w trakcie gry będziemy mogli z nich korzystać. Najważniejsze jest to żeby szybko ustawić grę wedle własnych oczekiwań, bo w tym momencie będzie można łatwiej grać. Nie zrazimy się do gry, bo bardzo szybko zaczniemy odnosić tam sukcesy, a na tym na pewno nam bardzo zależy. Trzeba grać w coś tak wartościowego, bo to sprawi nam wiele przyjemności. Wszyscy gracze na całym świecie, których jest bardzo dużo na pewno się nie mylą. Nie pozostaje nam nic innego jak wejść na grę ustawić sobie wszystkie parametry i sprawdzić jak nam pójdzie. Jeśli na początku nie idzie nam najlepiej to nie ma się, co zrażać. Przyjdzie czas, że zaczniemy grać o wiele lepiej niż ma to miejsce teraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here